Unikalny, specjalistyczny obóz siatkarski, skupiający się przede wszystkim narozwoju sfery mentalnej, przy jednoczesnym treningu umiejętności taktycznych,technicznych oraz motorycznych.

FenoMen[t]al Volley Camp 2021

FenoMen[t]al Volley Camp

Camp odbędzie się w urokliwej miejscowości – w Malborku (43 km od Gdańska,138 km od Olsztyna, i 150 km od Bydgoszczy). Z Malborka pochodzi jedna znajbardziej utytułowanych Polskich siatkarek – Izabela Bełcik, siatkarskie szlifyzdobywała tu również Monika Fedusio – aktualna reprezentka Polski.

Uczestnicy obozu zakwaterowani zostaną w Hotelu Dedal, w którym do dyspozycjisą przestronne sale konferencyjne, siłownia oraz zaplecze restauracyjne.Uczestnikom zapewniamy wyżywienie (śniadanie, obiad, i kolacja) wraz znapojami na trening.

Treningi będą odbywały się w pełnowymiarowej, kompleksowo wyposażonej saligimnastycznej (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1) położonej zaledwie 300metrów od hotelu. Do dyspozycji zawodników będzie także boisko do piłkiplażowej czy sztuczne boisko do piłki siatkowej.

UWAGA!Z uwagi na zapewnienie komfortowych warunków pracy z indywidualizacją procesu treningowego dysponujemy TYLKO 20 miejscami*

*Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

Oferta

Program treningowy jest dostosowany zarówno dla zawodniczek i zawodnikówpiłki siatkowej, jak i pasjonatów-amatorów w wieku od 12 do 17 lat. Głównym celem obozu jest wzmocnienie umiejętności mentalnych, niezbędnychw sporcie, jak i w codziennym życiu. Zwiększysz swoją odporność psychiczną dzięki poznaniu m. in.:

 • technik radzenia sobie ze stresem

 • technik relaksacyjnych

 • ćwiczeń wzmacniających koncentrację

 • sposobów kształtowania pozytywnego dialogu wewnętrznego

 • technik wzmacniania pewności siebie

Podniesiesz swoje umiejętności współpracy i skorzystasz z nowoczesnego sprzętu: Biofeedback, BlazePod oraz Innowacyjny System Komputerowy ćwiczący sprawność procesów poznawczych

W ramach obozu oferujemy

 • 7 dni efektywnej pracy: 30h treningu mentalnego i 18h treningu siatkarskiego

 • Program treningu techniczno-taktycznego oraz motorycznego przygotowanyprzez doświadczonych trenerów piłki siatkowej

 • Program treningu mentalnego przygotowany przez psychologów sportu,pracujących na co dzień z zawodnikami sportów indywidualnych orazdrużynowych

 • Treningi z użyciem profesjonalnego sprzętu BlazePod, wzmacniającego m.in.czas reakcji, koncentrację oraz sprzętu Biofeedback HRV

 • Nowoczesne narzędzia usprawniające sprawność psychomotoryczną,sprawność intelektualną i procesy poznawcze

 • Monitorowanie postępów siatkarskich przy pomocy programu Estats Volley

 • Trening oddechowy oraz wyobrażeniowy

 • Trening relaksacyjny

 • Zajęcia warsztatowe, obejmujące tematykę m. in. pewności siebie, skupieniauwagi, nastawienia

 • Kształtowanie kompetencji społecznych udoskonalających współpracę ikomunikację w zespole

 • TrainingBook z ćwiczeniami dla wszystkich uczestników

 • Strój sportowy

 • Turniej siatkarski z nagrodami

 • Kadrę wykwalifikowanych trenerów oraz psychologów sportu

 • Kameralne (max 10 os.) grupy warsztatowe

 • Świetną atmosferę i dobrą zabawę

Nasza kadra

Mateusz Minda

Pomysłodawca FenoMen[t]al Volley Camp/ Psycholog SportuPsycholog Sportu, pracuję na co dzień w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Ponadtowspółpracuję z zawodnikami indywidualnie, jak również z klubami sportowymim.in. z Chemikiem Bydgoszcz czy Joker Świecie. Posiadam Europejski CertyfikatPsychologa. Jestem także doktorantem psychologii na Wydziale PsychologiiUniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto jestem autoremartykułów naukowych m.in. dotyczących radzenia sobie ze stresem a karierydwutorowej młodzieży

Marta Krakowiak

Psycholog Sportu Psycholog sportu, mam przyjemność pracować zarówno z zawodnikami sportówindywidualnych, jak i zespołowych - na co dzień spełniam się zawodowo w dwóchSzkołach Mistrzostwa Sportowego. Współpracuję z klubami sportowymi m.in. zChemik Moderator Bydgoszcz, Muks ,,Piętnastka" Bydgoszcz, w których prowadzękonsultacje indywidualne oraz zajęcia warsztatowe z dziećmi i młodzieżą.

Damian Żurawicz

Trener Piłki Siatkowej/ Trener przygotowania Motorycznego Absolwent wychowania fizycznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego wBydgoszczy, jestem trenerem w Szkole Mistrzostwa Sportowego oraz treneremsiatkarskich grup młodzieżowych. Posiadam tytuł instruktora siatkówki, Trenera IIklasy. Jestem w trakcie certyfikacji na trenera PZPS. Posiadam równieżkwalifikacje w zakresie przygotowania motorycznego w siatkówce.

Jerzy Komorowski

Kierownik obozuTrener piłki siatkowej. W swojej karierze trenerskiej zdobywałem medalemistrzostw Polski i Puchary Polski m.in. z zespołem Czarnych Słupsk czyCentrostalem Bydgoszcz. Pełniłem także funkcję trenera ReprezentacjiMłodzieżowej Kobiet na Mistrzostwa Świata w Brnie. Obecnie jestem treneremkadr wojewódzkich chłopców przy K-P ZPS w Bydgoszczy. Od 2012 r. uczestniczęw projekcie PZPS i MSIT ,,Upowszechniania sportu wśród młodzieży w zakresiepiłki siatkowej” pełniąc funkcję trenera koordynatora wojewódzkiego SiatkarskichOśrodków Szkolnych.

Informacje organizacyjne

Termin11-17.07.2021

Cena1790 PLN / 7 dni

MiejsceHotel Dedal
Malbork

Zapisydo 18.06.2021

Zwrot kosztówGwarantujemy zwrot wpłaconych środków, jeśli obóz nie odbędzie się z uwagi nasytuację epidemiczną w kraju.

Mateusz Minda